בר מצווה בכותל 2016 – הפקה, מסעדה, מתופפים ושופרות

בר מצווה בכותל 2016 – הפקה, מסעדה, מתופפים ושופרות

סיורים בירושלים לחוגגי בר מצווה בכותל
סיורים בירושלים לחוגגי בר מצווה בכותל

בר מצווה בכותל 2016 השיא עוד לפנינו

חגיגות בר המצווה בכותל שוברות שיאים, למרות מזג האוויר והסערות האחרונות, שפתחו את עונת החורף בירושלים, אל רחבת הכותל המערבי ממשיכים להגיע עשרות נערי בר המצווה המשתתפים בחגיגת בר מצווה בכותל חורפית וחוויתית (בנינו כולם מתרגשים משלג מבוגרים וילדים כאחד…) הטובלת בשלג הצח והלבן. חגיגת בר מצווה בכותל עם מתופפים ירושלמים, תופים ושופרות, מסעדה ירושלמית טובה היא בעצם המסיבה הכי מבוקשת והכי חמה בקרב בעולמם של  בני המצווה, אלפי ילדים, אולי כבר עשרות אלפים…???
של נערים ציינו שהכותל המערבי הוא המקום הכי מקובל עליהם לציון יום בר המצווה שלהם.

הנוער בוחר בכותל המערבי בירושלים ובמתופפים לחגיגת בר מצווה

מסבר שנערי 2015 כבר לא כל כך ילדי בר המצווש והם בודאי מחפשים תוכן וערך יהודי, אז מי שמהר להספיד את דור הטלפונים הינה ההוכחה הניצחת שיש אור רוחני גדול בחברה הצעירים שרוצים ומדרבנים את הוריהם להגיע ולחגוג בר מצווה בכותל המערבי. מנהלת הכותל האחראית על טקסי בר המצווה בכותל ומספקת את השירותים הנילווים לאורחים ולבני משפחתם מדווחת כי שנת 2014 הייתה שיא השיאים בעשרים שנה האחרונות של עלייה לתורה בירושלים, מעל לשלוש עשר אלף ילדים חגגו בר מצווה בכותל המערבי ומספר המשפחות הפוקדות את הכותל בימי שני,חמישי, בראשי חודשים וערבי חגים (מועדים בהם ניתן להוציא ספר תורה ולעלות לתורה) רק הולך וגדל מיום ליום. מורשת הכותל המערבי בירושלים קולטת מידי יום שני וחמישי חתני בר מצווה ומשפחותיהם המגיעים בעיקר מרחבי ארץ ישראל, ומכל תפוצות הקהילות היהודיות הפזורות ברחבי תבל בתור נגן שלמעשה חלק מלהקת מתופפים שפועלת בכותל אנחנו תמיד שמחים לראות את הנערים היהודים המגיעים לארץ הקודש להתעטף בתלית ולהניח תפילין בפעם הראשונה בחייהם הם מגיעים ממש מכל העולם, ראינו ילדים מקנדה, אנגליה, ברזיל,ארה"ב, צרפת, בלגיה, מקסיקו, אקוודור, אשר הדבר המשותף לכולם זה בעצם הרצון לחגוג את היום המשמעותי ביותר בחייהם בעיר הקודש ירושלים.

 הפקת בר מצווה בכותל פשוט וקל

לעריכת בר מצווה בכותל, אפשר להעזיר בחברה להפקת בר מצווה בכותל, בכדי לספק את החוויה בלי שום תקלות יש חברות הפקה המתמחות באירגון והפקת בר מצווה בכותל, זה כולל סיורים בירושלים כערך מוסף ליום בר המצווה, ליווי מוזיקלי של הרכבים מוזיקליים מענינים, זה יכול להיות כליזמרים, או נגני נבל מעגל מתופפים או חצוצרנים בהתאם לקונספט הכללי של אותו יום וכמובן בהתחשבות ברצון המשפחה. חברת ההפקות תדאג לכם בעצם להכל, החל מחברת האוטובוסים שתסיע אתכם לכותל המערבי, דרך צלמים מירושלים המתמחים בעריכת בר מצווה בכותל. גם אם החלטתם לארגן בר מצווה מהיום להיום זה אפשרי בהחלט, אולם מומלץ להעביר את השרביט לחברה להפקת אירועים בעלת ניסיון בהפקת בר מצווה בכותל. אני לא מציע לכם להיות קורבני חנייה ביום הכי שמח שלכם…. ומכל מקום זה קישור שיעזור לכם למצוא חנייה הכי קרוב לכותל.

בר מצווה בכותל זה יום שמח

בר מצווה בכותל זה יום שמח במיוחד,לכן מומלץ להביא איתכם רשימת שירים לכותל, אותם תוכלו לשיר כל הדרך באוטובוס, שירים שיהיו לכם בזמן התהלוכה המוזיקלית ושירים למסעדה, שיהיה לכם יום קסום ומיוחד!!!!

בר מצווה בכותל 2015 - הפקה, מסעדה, מתופפים ושופרות
בר מצווה בכותל 2015 – הפקה, מסעדה, מתופפים ושופרות
הגיבו כאן